Wersja domyślna Wysoki kontrast

Fitness


  poniedziałek
2024-06-17
wtorek
2024-06-18
środa
2024-06-19
czwartek
2024-06-20
piątek
2024-06-21
sobota
2024-06-22
niedziela
2024-06-23
08:15
HIIT
08:15 - 09:00
45min
info 
HIIT
08:15 - 09:00
45min
info 
BIKE FORCE
08:15 - 09:15
60min
info 
10:00
AFcross MET-CON
10:00 - 10:45
45min
info 
15:30
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 4-6 LAT
15:30 - 16:30
60min
info 
16:00
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 7-15 LAT
16:00 - 17:30
90min
info 
16:30
JUTW SALA 3
16:30 - 17:30
60min
info 
JUTW SALA 3
16:30 - 17:30
60min
info 
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 7-15 LAT
16:30 - 17:30
60min
info 
17:30
Bikini Body SALA 1
17:30 - 18:30
60min
info 
Choreo Step
17:30 - 18:30
60min
info 
18:00
YOGA z el. BodyMovement SALA 1
18:00 - 19:00
60min
info 
18:30
WOD's SALA 1
18:30 - 19:30
60min
info 
Projekt Szpagat
18:30 - 19:30
60min
info 
Dance Power
18:30 - 19:30
60min
info 
BOOTY BURN
18:30 - 19:30
60min
info 
19:30
Grupa Zamknięta SALA 1
19:30 - 20:30
60min
Cardio Fitness
19:30 - 20:30
60min
info 
Grupa Zamknięta SALA 1
19:30 - 20:30
60min
Body Strength Workout
19:30 - 20:30
60min
info 
20:00
BIKE FORCE
20:00 - 21:00
60min
info 
20:30
Pilates & Stretch
20:30 - 21:30
60min
info 
Kettlebell Killer SALA 3
20:30 - 21:30
60min
info 
Animal Flow lub Tening Medyczny
20:30 - 21:30
60min
info 
Pilates & Stretch
20:30 - 21:30
60min
info 
poniedziałek 17.06.2024
  • 08:15 - 09:00

    HIIT

  • 16:30 - 17:30

    JUTW SALA 3

  • 17:30 - 18:30

    Bikini Body SALA 1

  • 18:30 - 19:30

    WOD's SALA 1

  • 19:30 - 20:30

    Grupa Zamknięta SALA 1

  • 20:30 - 21:30

    Pilates & Stretch

wtorek 18.06.2024
  • 16:00 - 17:30

    GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 7-15 LAT

  • 18:30 - 19:30

    Projekt Szpagat

  • 19:30 - 20:30

    Cardio Fitness

  • 20:30 - 21:30

    Kettlebell Killer SALA 3

środa 19.06.2024
  • 08:15 - 09:00

    HIIT

  • 16:30 - 17:30

    JUTW SALA 3

  • 17:30 - 18:30

    Choreo Step

  • 18:30 - 19:30

    Dance Power

  • 19:30 - 20:30

    Grupa Zamknięta SALA 1

  • 20:30 - 21:30

    Animal Flow lub Tening Medyczny

czwartek 20.06.2024
  • 08:15 - 09:15

    BIKE FORCE

  • 15:30 - 16:30

    GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 4-6 LAT

  • 16:30 - 17:30

    GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 7-15 LAT

  • 18:30 - 19:30

    BOOTY BURN

  • 19:30 - 20:30

    Body Strength Workout

  • 20:30 - 21:30

    Pilates & Stretch

piątek 21.06.2024
  • 18:00 - 19:00

    YOGA z el. BodyMovement SALA 1

  • 20:00 - 21:00

    BIKE FORCE

sobota 22.06.2024
  • 10:00 - 10:45

    AFcross MET-CON

    Wolne miejsca: 21

niedziela 23.06.2024
powered by Fitnet SPORTIT