Wersja domyślna Wysoki kontrast

Fitness


  poniedziałek
2024-02-19
wtorek
2024-02-20
środa
2024-02-21
czwartek
2024-02-22
piątek
2024-02-23
sobota
2024-02-24
niedziela
2024-02-25
08:15
HIIT
08:15 - 09:00
45min
info 
HIIT
08:15 - 09:00
Marcin
45min
info 
BIKE FORCE
08:15 - 09:15
Kinga
60min
info 
10:00
AFcross MET-CON
10:00 - 10:45
45min
info 
15:30
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 4-6 LAT
15:30 - 16:30
Arina
60min
info 
16:30
JUTW SALA 3
16:30 - 17:30
60min
info 
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 7-15 LAT
16:30 - 17:30
60min
info 
JUTW SALA 3
16:30 - 17:30
Arina
60min
info 
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 7-15 LAT
16:30 - 17:30
60min
info 
17:30
Brazlijskie Pośladki SALA 1
17:30 - 18:30
60min
info 
Choreo Step
17:30 - 18:30
Arina
60min
info 
Booty Burn
17:30 - 18:30
Paulina
60min
info 
18:00
YOGA z el. BodyMovement SALA 1
18:00 - 19:00
60min
info 
18:30
WOD's SALA 1
18:30 - 19:30
60min
info 
Gimanstyka Artystyczna
18:30 - 19:30
60min
info 
Dance Power
18:30 - 19:30
arina
60min
info 
Interval Training
18:30 - 19:30
Paulina
60min
info 
19:30
Grupa Zamknięta SALA 1
19:30 - 20:30
60min
Cardio Fitness
19:30 - 20:30
60min
info 
Grupa Zamknięta SALA 1
19:30 - 20:30
Arina
60min
Body Strength Workout
19:30 - 20:30
60min
info 
20:00
BIKE FORCE
20:00 - 21:00
Kinga
60min
info 
20:30
Pilates & Stretch
20:30 - 21:30
60min
info 
Kettlebell Killer SALA 3
20:30 - 21:30
60min
info 
Animal Flow
20:30 - 21:30
WOJCIECH
60min
info 
Pilates & Stretch
20:30 - 21:30
Paulina
60min
info 
poniedziałek 19.02.2024
  • 08:15 - 09:00

    HIIT

  • 16:30 - 17:30

    JUTW SALA 3

  • 17:30 - 18:30

    Brazlijskie Pośladki SALA 1

  • 18:30 - 19:30

    WOD's SALA 1

  • 19:30 - 20:30

    Grupa Zamknięta SALA 1

  • 20:30 - 21:30

    Pilates & Stretch

wtorek 20.02.2024
  • 16:30 - 17:30

    GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 7-15 LAT

  • 18:30 - 19:30

    Gimanstyka Artystyczna

  • 19:30 - 20:30

    Cardio Fitness

  • 20:30 - 21:30

    Kettlebell Killer SALA 3

środa 21.02.2024
  • 08:15 - 09:00

    HIIT

    Wolne miejsca: 16

    Marcin

  • 16:30 - 17:30

    JUTW SALA 3

    Wolne miejsca: 13

    Arina

  • 17:30 - 18:30

    Choreo Step

    Wolne miejsca: 3

    Arina

  • 18:30 - 19:30

    Dance Power

    Wolne miejsca: 12

    arina

  • 19:30 - 20:30

    Grupa Zamknięta SALA 1

    Wolne miejsca: 15

    Arina

  • 20:30 - 21:30

    Animal Flow

    Wolne miejsca: 21

    WOJCIECH

czwartek 22.02.2024
  • 08:15 - 09:15

    BIKE FORCE

    Wolne miejsca: 14

    Kinga

  • 15:30 - 16:30

    GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 4-6 LAT

    Wolne miejsca: 11

    Arina

  • 16:30 - 17:30

    GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 7-15 LAT

  • 17:30 - 18:30

    Booty Burn

    Wolne miejsca: 12

    Paulina

  • 18:30 - 19:30

    Interval Training

    Wolne miejsca: 6

    Paulina

  • 19:30 - 20:30

    Body Strength Workout

  • 20:30 - 21:30

    Pilates & Stretch

    Wolne miejsca: 9

    Paulina

piątek 23.02.2024
  • 18:00 - 19:00

    YOGA z el. BodyMovement SALA 1

  • 20:00 - 21:00

    BIKE FORCE

    Wolne miejsca: 6

    Kinga

sobota 24.02.2024
  • 10:00 - 10:45

    AFcross MET-CON

    Wolne miejsca: 21

niedziela 25.02.2024
powered by Fitnet SPORTIT